Menu Zavřeno

Služby

Vykročte s námi do přípravy vašeho snového svatebního dne….
Ráda se s vámi setkám třeba u dobré kávy u mne v ateliéru v Obytcích nebo kdekoliv, kde se domluvíme. Vzájemně se poznáme, probereme společně vaše představy a plány a vydáme se na cestu příprav. Vše, co Vám v rámci našich služeb můžeme nabídnout naleznete v následujících bodech.

01/ Místo konání svatby
Pro někoho je snadné si vybrat, pro jiné velice obtížný úkol. Správně si vybrat místo, kde si řeknete své ANO není hračka. Bude to místo, kam se vaše mysl bude vracet ve vzpomínkách. Proto musí být krásné, aby i vaše vzpomínky byly takové. Musí to být místo lahodící vašemu srdci i duši, takové, kde se budete cítit příjemně a sami sebou. Řekneme si, jaké jsou možnosti, můžeme nějaká místa navštívit, seznámíte se s mými návrhy a já zase s vašimi a to DOKONALÉ místo najdeme.

02/ Kdo je připraven, není zaskočen
Pomůžeme nebo sami zajistíme veškeré přípravy na vaši svatbu. Začneme s celkovým designem a tématem svatby a dále podle toho budeme ladit ostatní. Zajistíme formální stránku obřadu, sestavíme harmonogram dne a zasedací pořádek. Pečlivě vyrobíme dekorace přímo vám na míru, aby dotvářely tu pravou atmosféru. Spolupracujeme s kvalitními a námi ověřenými dodavateli od cateringu počínaje, po hudební produkci konče. Než však veškeré přípravy započnou, připravíme vám rozpočet ke schválení a případným úpravám. Vzájemná spokojenost a ten nejpříjemnější pocit z naší spolupráce je pro nás na prvním místě. Bude to totiž Váš den a my chceme, aby byl perfektní.

03/ Jsem koordinátorka, povedu vás
Koordinace je naprosto zásadní záležitostí. To, že je vše připraveno, nachystáno, načančáno, je sice skvělé, ale pokud nebude hladce plynout průběh svatebního dne a bude to jeden velký chaos, vše pak rázem ztrácí smysl a všichni budou zklamaní. Provedu vás i vaše svatební hosty celým dnem. Od usazení k obřadu, váš příchod k oltáři (třeba i příjezd na koni, motorce, kole,…), přesun na hostinu, usazení ke svatební tabuli, slavnostní přípitek, až po zahájení zábavy, budu s Vámi. Každý tak bude vědět, kdy kde má být a nikdo nic nepromešká.